Knightsbridge Lowndes Square Flat

  • 110 m²

Knightsbridge Lowndes Square Flat Londyn o powierzchni 110 m² oferuje nowoczesne udogodnienia, takie jak Wi-Fi. Pierwszorzędna lokalizacja w pobliżu pałacu. Apartament jest położony prawie 5 min spacerem od stacji metra Knightsbridge i 2 km od stacji kolejowej Marylebone.

Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Knightsbridge Lowndes Square Flat oferuje pełnowymiarową kuchnię oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami.

2-pokojowy apartament położony jest w dzielnicy Belgravia. Z obiektu noclegowego można w 25 min dojść do centrum miasta.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Knightsbridge Lowndes Square Flat Londyn
Huge Knightsbridge 4Br Harrods Hq For 11 With Balcony, Gated Parking Acess, Unmissable Family Luxury
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Huge Knightsbridge 4Br Harrods Hq For 11 With Balcony, Gated Parking Acess, Unmissable Family Luxury

6.5
Przyjemny 31 opinii
118 m od nieruchomości
USD 1436 USD 1292
za noc
The Sloane Street Residence
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Sloane Street Residence

7.0
Dobry 1 opinia
251 m od nieruchomości
Harrods Studios
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Harrods Studios

457 m od nieruchomości
USD 198 USD 178
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Knightsbridge Lowndes Square Flat akceptuje zwierzęta?
      Niestety Knightsbridge Lowndes Square Flat nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Knightsbridge Lowndes Square Flat jest kuchnia?
      W Knightsbridge Lowndes Square Flat goście znajdą wyposażoną kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Knightsbridge Lowndes Square Flat Londyn

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij